برو به محتوای اصلی

سید حامد جعفری
سید حامد جعفری
۲۲
هم‌بنیان‌گذار و سردبیر تکراسا

 

آیا از سید حامد جعفری سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو از سید حامد جعفری بپرس!

سید حامد جعفری
سید حامد جعفری ، هم‌بنیان‌گذار و سردبیر تکراسا

«دیالوگ» پادکستی آموزشی-انگیزشی هست که در هر قسمت به مدت حدود ۱ ساعت با متخصصین حرفه‌های مختلف درباره مسیر زندگی، تجربیات، دیدگاه‌ها، باورها و کتاب‌های مورد علاقشون صحبت می‌کنیم.

دیالوگ مختص به مصاحبه با کارآفرینان استارتاپی نیست، اما تعدادی از مهمانان برنامه در این حوزه فعال هستند.

اطلاعات بیشتر درباره پادکست رو از این لینک می‌تونید پیدا کنید.

همچنین از طریق آیتونز و گوگل پلی هم می‌تونید به پادکست گوش بدید.

سید حامد جعفری
سید حامد جعفری ، هم‌بنیان‌گذار و سردبیر تکراسا

رویداد استارتاپ جاده ابریشم، ۲۹ و ۳۰ فروردین ماه سال جدید در جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد.در این رویداد، استارتاپ ها، سرمایه گذاران، شرکت ها و شتاب دهنده های سرتاسر کشور دور هم جمع خواهند شد. امکان ثبت نام به عنوان شرکت کننده در این رویداد هم اکنون از طریق این لینک۱۵ امکان پذیر است.


سفر استارتاپ جاده ابریشم از تاریخ ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۶ و از شهر تبریز شروع شد و در تاریخ ۹ آبان در شهر مشهد پایان یافت. اولین رویداد استارتاپ جاده ابریشم با گذر از ۷ شهر و پذیرایی ۸۴ استارتاپ پایان یافت. در پایان رویداد ۱۰ استارتاپ منتخب شهر های مختلف جواز حضور در رویداد کیش را یافتند.


پس از رویداد، علاوه بر ۱۰ استارتاپ منتخب، ۶ استارتاپ دیگر نیز توسط هیئت داوران انتخاب شدند و خودشان را برای حضور در رویداد کیش آماده خواهند کرد.این ۱۶ استارتاپ منتخب در طول دو روز استاتاپ خود را در مقابل حدود ۳۰۰ شرکت کننده رویداد ارائه خواهند داد. در طی این رویداد ۲ روزه، علاوه بر ارائه های گفته شده، بخش های متنوعی همچون شبکه سازی، سخنرانی داوران خارجی و همچنین برگزاری ورکشاپ های مختلف را نیز شاهد خواهیم بود.

منبع: تیم تحریریه رویداد استارتاپ جاده ابریشم

سید حامد جعفری
سید حامد جعفری ، هم‌بنیان‌گذار و سردبیر تکراسا

سلام،

تکراسا۵۹ در سال ۱۳۹۴ با هدف پوشش اخبار و تحلیل جامعه استارتاپی و تکنولوژی ایران شکل گرفت. از دیگر فعالیت‌های تکراسا میتوان به تحقیق بازار، مشاوره ورود به بازار ایران، مشاوره روابط عمومی برای شرکت‌ها و برگزاری رویدادهای کارآفرینی اشاره کرد.

تکراسا تاکنون از طریق مقالات تحلیلی روی وب‌سایت و هم از طریق شرکت در رویدادهای بین المللی به عنوان نماینده ایران توانسته ظرفیت‌های اکوسیستم استارتاپی ایران را به دیگر کشورها نشان دهد. همچنین تعدادی از استارتاپ‌های داخل کشور توانسته‌اند از طریق معرفی فعالیت‌های خود بر روی بستر تکراسا به جذب سرمایه از خارج از کشور دسترسی پیدا کنند.

تا به حال تعداد زیادی از ایرانیان خارج از کشور از طریق اطلاع رسانی‌های تکراسا درباره ظرفیت‌های موجود در کشور به ایران بازگشته و هم اکنون در کسب‌کارهای اینترنتی مختلفی در کشور مشغول به کار هستند.

کانال تکراسا فارسی۲۰ در تلگرام نیز از سال ۱۳۹۵ کار خود را برای پوشش اخبار به زبان فارسی شروع کرده است.رسیدیم به آخرش!